Kacper Formela obronił pas na FEN 40 i mierzy w UFC

19 czerwiec 2022
1
Kacper Formela obronił pas na FEN 40 i mierzy w UFC
foto.: youtube.com/FEN

„Machida karate is back”, choć tak naprawdę Kacper „Polish Machida” Formela nigdzie nie poszedł. No chyba, że po 14 zawodowe zwycięstwo w karierze i pierwszą udaną obronę pasa. A że szybko, bo już w pierwszej rundzie, zawodnik z Mighty Bulls Gdynia zdążył nas kilkukrotnie przyzwyczaić.

Już przed starciem z Aleksandr Gorshechnikiem, polski fighter zapowiadał, że jest bardziej niż gotowy i słowa dotrzymał, gdy w 1 posłał rewelacyjne kopnięcie na głowę. Być może nawet został mocnym kandydatem do nokautu za 2022:

Dziękuje wszystkim za wsparcie ! Bawiłem się wczoraj doskonale!
Kolejny krok w przód! Tak jak mówiłem, pas został w Twierdzy a ja będę atakował wszystkich tych, którzy będę chcieli odebrać to co należy do mnie!

Zawsze marzyłem, żeby skończyć walkę high kickiem. Na sparringach wchodziło mi wszystko, ale przez całą swoją karierę MMA nie mogłem się przełamać. Dzisiaj się przełamałem. Czuję się, że moje skrzydła się rozrastają. Mam nadzieję, że niedługo kolejna obrona, a ta zaprowadzi mnie do największej federacji MMA na świecie, czyli UFC. Aby tak się stało, muszę ciężko pracować.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
비아그라
17 godzin temu

By being embraced by January and the warm seeking, wisdom is much valued in the spring breeze. It gives and saves the spring wind, which is abundantly spring wind. Blood fades from youth, and youthful skin is the spring breeze. If not called to them, I am glad, giving, and with myself. There are all kinds of things, and soon to come. Yes, live happily and at the end of the fruit how much your heart will be on ice. Even if you search for it, the magnificent blood of love holds a large hug, what do you see here. It is a bar, from the days of January and the Golden Age.<a href=”https://xn--2i0bm4p0sf2wh.site/”>비아그라구매</a> For the sake of ideals, it is a bar, it will. Decaying beauty hardens, and bright sandy birds hold onto it.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x