Poznań Fight Show Night

data:

25/05/2019

godzina:

20:00

adres:

Sala Ziemi ul. Głogowska 14 ( wejście od ul. Śniadeckich )

  Prawdziwe starcie gladiatorów!

  Weź udział w wyjątkowej Gali Poznań Fight Show Night i spędź wieczór pełen emocji, których dostarczą Ci starcia zawodników w Boksie i MMA! Obserwuj pojedynki najlepszych zawodników czołowych klubów w Polsce, a także wschodzących gwiazd ringu. Poczuj atmosferę prawdziwego święta dla fanów sportów walki.

  Tego wieczoru odbędą się 4 walki bokserskie oraz 4 walki MMA

  Swojego ducha walki zaprezentują zawodnicy z Polski oraz z zagranicy, na co dzień ćwiczący m.in w klubach takich jak: Ankos MMA, MMA DEVIL, Czerwony Smok czy Boks Poznań. Już 25 maja dumnie prezentując barwy swoich klubów zawalczą o wyjątkowe trofea i szacunek zgromadzonej w Sali Ziemi publiczności.

  Na POZNAŃ FIGHT SHOW NIGHT wystąpią:

  Łukasz Dziudzia – zawodnik trenujący na co dzień w Ankosie MMA, który zawsze pozostawia wielkie serducho w starciach ze swoimi przeciwnikami.

   

  Mykolay Zakovorotnyi:

  zawodnik pochodzący z Ukrainy, który stoczył kilka walk za wschodnią granicą i prezentuje wysoki poziom swoich umiejętności. Gala będzie dla niego dobrą okazją do zaprezentowania się przed szerszą publicznością.

   

  Przemysław Kacieja:

  zawodnik z nietuzinkowymi umiejętnościami, które przyniosły mu liczne trofea podczas stoczonych walk w MMA

   

  Michał Krawczyk

  Wice-mistrz Polski i brązowy medalista Pucharu świata w kickboxingu, na co dzień trenujący w klubie Boks Poznań.

   

  Adam Brzezowski

  zawodnik z Międzychodu, ćwiczący w klubie Devil MMA, na swoim koncie ma 10 walk, 6 wygranych i 4 porażki.

   

  Łukasz Demczur

  Zawodnik pochodzący z Poznania , z mistrzowskim tytułem w Muay Thai, ma na swoim koncie 10 walk, 6 wygranych i 4 porażki.

   

  Piotr Niedzielski

  jeden z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich zawodników MMA na co dzień trenujący w Czerwonym Smoku. Rekord 16 walk i 12 zwycięstw.

   

  Paweł Jóźwiak

  Zawodnik wielokrotnie występujący na międzynarodowych matach z licznymi sukcesami w BJJ. W MMA ma na swoim koncie 10 walk w tym 6 zwycięstw.