RCP 5 | Gala Boksu Zawodowego & K-1

data:

01/02/2020

godzina:

19:00

adres:

Rokietnicki Ośrodek Sportu

Już 1 lutego w Rokietnicy koło Poznania wielkie sportowe emocje podczas gali RCP 5! Zgromadzeni w hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu (u. Szamotulska 29, 62-090 Rokietnica) kibice zobaczą emocjonujące pojedynki w formułach boksu zawodowego oraz K-1. Nie zabraknie także występów młodych i utalentowanych zawodników, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie sportów walki.

Na gali zobaczymy czołowych przedstawicieli boksu oraz K-1 z Poznania i Wielkopolski, m.in.: Adama Kosuta, Jacka Rzepeckiego, Huberta Rutkowskiego, Dorotę Norek, Aleksandra Streckiego, Tomasza Nowickiego czy Mateusza Lisa. Nie zabraknie również pojedynków mistrzowskich, w stawce których znajdą się prestiżowe pasy!

Ciężkie ciosy, mocne kopnięcia oraz maksimum sportowych emocji! 1 lutego, niezależnie od temperatury na dworze, w Rokietnickim Ośrodku Sportu będzie naprawdę gorąco! Gale organizowane przez Ring Club Professional przyzwyczaiły kibiców do wysokiego poziomu sportowego oraz świetnej oprawy. Nie inaczej będzie tym razem. Do zobaczenia w Rokietnicy!

Bilety do nabycia się również w Rokietnickim Ośrodku Sportu (ul. Szamotulska 29, Rokietnica)